Стратегії цифрового маркетингу та просування Веб сайтів Серія курсів.

Digital-Marketing and SEO. Стратегії цифрового маркетингу та просування Веб сайтів

Серія курсів.

Загальна інформація про курс.


All courses, seminars
and trainings are available in
English, Spanis, Ukrainian and Russian.


  Представлена нижче серія курсів, це ідеальне рішення для всіх, кого цікавить Digital Marketing та Веб технології. Для всіх хто хоче навчитися розробляти digital-стратегію просування компанії на перші позиції у пошукових системах на основі аналізу ринку і цільової аудиторії використовуючи всі засоби і інструменти сучасного Цифрового Маркетингу *


У процесі вивчення курсу студенти зможуть навчитися:


Розробляти DIGITAL MARKETING стратегію просування компанії на основі аналізу ринку і цільової аудиторії з використанням інструментів і технологій цифрового маркетингу.


Створювати повноцінні сайти та Landing page (посадочні сторінки) з нуля використовуючи різні Веб технології, такі як HTML та WordPress і самостійно публікувати Веб сайти в Інтернет.


Основным технологиям и профессиональным приемам SEO-оптимизации, с целью вывода сайта на первые позиции поисковых систем.


Професійно налаштовувати Медійну рекламу в Google та Youtube


 Професійно налаштовувати рекламні кампанії в Facebook і Instagram


  Всім аспектам ефективного email-маркетингу з використанням найбільш поширених online сервісів


Налаштовувати Google Analytic для збору і аналізу інформації і її використання для просування компанії.


 Використовувати основні Соціальні мережі для залучення клієнтів, створення позитивного іміджу компанії та просування компанії в пошукових системах.


Виберіть мову, на якій ви хочете вивчати матеріал і коледж підбере для вас викладача, який розмовляє вашою мовою.


Type of online trainingFREE hours with live teacher
per week. Time is agreed with the teacher
Tuition Fee
per week
1. ONLINE intensive. 1 hours
(1 hour weekly)
+ 3-4 hours self study in virtual class.
$49.00
Register now


Список всіх курсів серії за посиланням    


Як це працює

Серію курсів “Digital-Marketing & SEO. Стратегії цифрового маркетингу та просування Веб сайтів” можна вивчати на денній та вечірній формах навчання в офісі коледжу в Торонто або Online, по Інтернету.

Для Online форми навчання студенти повинні мати доступ до Інтернету та емайл – електронну пошту.

 Серія курсів “Digital-Marketing & SEO. Стратегії цифрового маркетингу та просування Веб сайтів” включає в себе 10 курсів – модулів. Тривалість кожного курсу серії 4 – 8 тижнів.

Студент може вибрати для вивчення будь-якої з курсів, будь-яку комбінацію курсів або вивчити всі курси серії. У цьому випадку надається знижка. Список всіх курсів серії  Список усіх курсов сериї за посиланням 


Кожен зарахований на навчання студент, в незалежності від форми навчання, отримує доступ до свого персонального Веб – кабінету в якому розміщуються всі навчальні матеріали курсу:

відео уроки,

online презентації,

PDF підручники,

тести і контрольні завдання курсу.

покрокові інструкції з виконання завдань

 


Online форма навчання

 На початку вивчення кожного нового модуля курсу, мається на увазі участь студентів Інтернет – відділення в обов’язкових “Introductory Webinars”


 Кожні два тижні для студентів Інтернет відділення проводяться Консультаційні Вебінари з викладачами, які не є обов’язковими. Під час таких вебінарів студенти мають можливість задати питання викладачам, проконсультуватися щодо складних тем курсу, отримати роз’яснення у разі виникнення будь-яких труднощів.

Регистрация на Интернет-отделение здесь


Тривалість навчання

 Кожен з курсів серії “Digital-Marketing & SEO. Стратегії цифрового маркетингу та просування Веб сайтів” розрахований на 20 навчальних годин теорії та практики. Всі практичні завдання і тести повинні бути виконані протягом 4 – 8 тижнів.

 Загальна тривалість вивчення всіх курсів серії “Digital-Marketing & SEO. Стратегії цифрового маркетингу та просування Веб сайтів” приблизно 12 – 14 місяців.

Точний час навчання залежить від кількості курсів, які обрав студент та швидкості виконання завдання курсу.


Вартість навчання

  Вартість навчання за один місяць становить $389.00 канадських доларів. Оплата за навчання вноситься наперед,  до початку навчання, за кожні три місяці навчання.

  У вартість навчання врахована вартість екзаменів і консультацій з викладачами.

 Більшість студентів, які навчаються у відповідності з учбовим графіком встигають закінчити усі десять курсів серії за 10-12 місяців

Випускні іспити і підсумкові тести

 Фінальний екзамен проводиться у формі теста з декількома варіантами відповідей, а також включає в себе виконання практичного завдання  – веб-сайт для реальної канадської або американської компанії.


Список усіх  курсов

Виберіть будь-який курс або будь-яку комбінацію курсів з серії курсів “Digital-Marketing & SEO. Стратегії цифрового маркетингу і просування сайту” або виберіть опцию “хочуть вивчити усі  десять курсів та отримати знижку $500.


[table “12” not found /]Вибрати курси та зарєеструватитися можно тут
зарєеструватитися на усі десять курсів та отримати знижку у $500

*IMPORTANT NOTE:

Эта серия коротких курсов не заменяет полного дипломного курса по цифровому маркетингу, который подразумевает получение специальности “SEO специалист и Маркетолог”.
Эта серия коротких курсов относится к курсам расширенного дополнительного образования в области компьютерных технологий,  не подразумевает выдачу диплома и получения специальности .
Выпускники колледжа, успешно изучившие все курсы серии получают “Certificate of Course Completion” канадского колледжа дизайна
New Image College of design and Technology. These short-term course series do not constitute comprehensive IT training leading to proficiency, which takes several months to accomplish. They are regarded as continuing computer education; they serve to update your current software and general IT knowledge.

 

Don`t know how Online learning works? Register now and got free lesson

Instagram. Like-for-Like

Connection error. Connection fail between instagram and your server. Please try again

Like New Image College on Facebook

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject